Aktywna tablica

Rozwijanie szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych wydaje się szczególnie ważnym zadaniem. Przygotowaliśmy dla szkół unikalną ofertę. Uwzględnia ona najlepsze dostępne na rynku rozwiązania takich marek jak SMART oraz Hitachi/Maxell. Dostawę pomocy dydaktycznych tj. tablice i monitory interaktywne SMART, projektory ultra krótkoogniskowe Maxell oferujemy wraz z usługą instalacji i konfiguracji. Dostarczamy monitory interaktywne o przekątnej 65", 75" oraz 86".

Każdy monitor interaktywny SMART wyposażony jest w licencję oprogramowania edukacyjnego SMART Learning Suite. SMART Learning Suite to pakiet programów, w którego skład wchodzi między innymi aplikacja SMART Notebook, której funkcjonalność posiada:

  • mechanizm tworzenia ćwiczeń,
  • generator ćwiczeń interaktywnych zawierający gotowe scenariusze aktywności, szaty graficznej i komponenty do wyboru,
  • narzędzie do tworzenia map myśli (Concept mapping),
  • dodatek pozwalający utworzyć sesję w chmurze, gdzie poprzez stronę internetową na urządzeniach mobilnych, uczniowie mogą wpisywać dowolne teksty lub przesyłać zdjęcia,
  • narzędzie pozwalające na budowanie pojedynczych ocen oraz testów opartych na pytaniach testowych typu : prawda-fałsz, tak-nie, pytanie testowe z jedną poprawną odpowiedzią, pytanie testowe z wieloma poprawnymi odpowiedziami, odpowiedź jako tekst, pytanie o opinie (bez wskazywania poprawnej odpowiedzi),
  • funkcja nagrywania zajęć, która pozwala na odtworzenie w postaci animacji czynności wykonywanych w aplikacji,
  • wyszukiwarka plików graficznych (do wyboru użytkownika zdjęcia lub clipart’y) w sieci Internet dostępna z poziomu programu,
  • wyszukiwarka filmów z serwisu You Tube i wstawiania ich bezpośrednio do treści lekcji.

SMART Learning Suite Online to oprogramowanie, które umożliwia pracę w chmurze. Dzięki temu nauczyciel, pracując na dowolnym komputerze podłączonym do Internetu, tworzy i wysyła na urządzenia uczniów gotowe lekcje czy ćwiczenia. Aplikacja SMART Learning Suite Online jest dostępna bezpośrednio w Microsoft Teams.

Użytkowników rozwiązań SMART zapraszamy na darmowe szkolenia on-line z aplikacji SMART Notebook oraz integracji Microsoft Teams ze SMART Learning Suite Online.

Sprawdź jak działa oprogramowanie SMART Notebook dostarczane wraz z monitorami interaktywnymi SMART Board wystarczy pobrać je ze strony internetowej http://education.smarttech.com/en/products/notebook/download#trial. Aplikacja jest dostępna dla różnych systemów operacyjnych i działa na komputerze przez 45 dni bez konieczności uzywania klucza licencyjnego.

Zapraszamy wszystkie szkoły i przedsiębiorstwa zainteresowane naszą ofertą monitorów i tablic interaktywnych.

Poznaj konfiguracje i parametry minimalne monitorów interaktywnych:

 SMART Board MX265V2,

 SMART Board MX275V2,

 SMART Board 286V2.